Venge Ağacı Tesbih

Venge Ağacı Tesbih

Hafif,Hoş Kokulu ve Günlük Kullanıma uygun şık bir tesbihtir. Ustalığı ve işçiliği zarif olduğundan hediyelik olarak da düşünülebilir. Ürün istenilen boy ve ölçülerde de sipariş olarak yaptırılabilir. Fotoğraflar ürüne aittir. Şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

Piyasa fiyatı :
0.00 TL
Satış fiyatı :
490.05 TL
Havale ile :
485.15 TL
 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
TANE BOYU : 8 x 11 mm.
İMAMEDEN UZUNLUK : 24 cm
CİNSİ  Vengel Ağacı Tesbih
METAL AKSAM Osmanlı Tip Grup Sallama
KONDİSYON Günlük Kullanıma Uygun
USTA Tamamen El İşçiliğidir

 

 Merkez Afrika, Kongo,güneydoğu Tanzanya ve Mozambik'te yetişmektedir.
 
   Taze iken kesildiği zaman öz odunu sarı ve kahve renktedir. Fakat birkaç ay sonra derinlemesine koyulaşır yani alt yapısı koyu karanlık kahve renktedir. Bazen de siyahtır. Koyu ve açık rengi alternatiftir. Kabuk altı sarımsı beyaz renktedir. Dokusu kabadır, damarları düzgündür. Doğu Afrika panga panga wengesinin damarları diğerlerinden farklılık gösterir ,koyu siyah değildir. Wenge bilinen en iyi koyu egzotik ağaçtır, türün öncelikle koyu rengi makbuldür. Kabuğu soyulduğunda istenilen renkler ortaya çıkar. Wenge öncelikle iddialı koyu zıt renklerin arasında açık renklere karşı belirginleştirmek için kullanılır.
 
 Venge, sert dayanıklı mükemmel boyutlu dengeli bir türdür.Aktif olarak hareketli olduğu için monte ederken uygulamasına dikkat etmek gerekir.

 

Ürünlerimiz OsmanliPazar güvencesi altındadır.

Fotoğraflar ürüne aittir.

 

Günlük Kullanıma Uygun Tesbih

Ustasından Zarif bir işçilik

İyi Günlerde Kullanın...

 

 

Garanti ve Memnuniyet 

- Ürünlerimiz %100 Orjinaldir. İstanbul Tesbih Piyasasında hakiki ürünlerimizle, hizmetimizle ve güvencemizle tanınmış bir marka olmanın huzurunu yaşamaktayız. Markamız bizim için önemlidir. Bu yüzden sizin için seçmiş olduğumuz Tesbihler plastik, sentetik veya sahte ürünler değildir. Tesbihlerimiz el işçiliği ile yapılmaktadır. 

Ürünlerimiz özel kutusunda gönderilecektir. Beğenmediğiniz ürünü geri gönderebilirsiniz. Hasarlı ürünler teknik elemanlarımızn incelemesi neticesindeki kararla değişim veya iade yapılacaktır.

Sorunsuz Güvenilir ve Huzurlu Alışveriş için ;

 

Kredi Kartı Tek Çekim (%2) :480.25 TL (KDV Dahil)>

Havale / EFT (%1) :485.15 TL (KDV Dahil)

Bankalar özel taksit seçenekleri :

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
 
 
 
 
 
 
Adınız Soyadınız:
Telefon Numaranız: -
Email Adresiniz:
Detaylar:
Güvenlik Kodu:
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır