Nebik Ağacı Tesbih (Sidr Ağacı)

Nebik Ağacı Tesbih (Sidr Ağacı)

Nebik veya Sidr olarak bilinen Mübarek bir ağaçtan yapılmış kesenize uygun doğal görünümlü ve kullanışlı bir Tesbihtir. Bu Ürün İçin istenilen boyutlarda sipariş alınır...Ürünlerimiz osmanlipazar.com güvencesi altındadır. Ürün fotoğrafları ürünün kendisine aittir. Şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Piyasa fiyatı :
0.00 TL
Satış fiyatı :
490.05 TL
Havale ile :
485.15 TL
 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
TANE BOYU : 10 x 15 mm.
İMAMEDEN UZUNLUK : 32 cm
CİNSİ Doğal Renkte Gerçek Nebik Tesbih

METAL AKSAM Osmanlı Tip Grup Sallama
KONDİSYON Günlük Kullanıma Uygun
USTA Tamamen El İşçiliğidir


Nebik (Sidr) Ağacı 

Ebu Nuaym, et-Tıbbu'n-Nebevî'de merfû olarak şu hadisi zikreder: "Adem (a.s.) yeryüzüne indirildiğinde, dünya meyvelerinden yediği ilk şey nebik idi." Hz. Peygamber (s.a.), sıhhatinde ittifak edilen hadislerinde "ne-bik"ten söz etmiş ve İsrâ gecesinde sidre-i müntehayı gördüğünü ve onun ye­mişlerinin (nebik) Hecer destileri gibi olduğunu ifade buyurmuşlardır.[308] Ne­bik, sidr ağacının (nebik ağacı) meyvesidir. Tabiatı tutar, ishale iyi gelir, mi­deyi tabaklar, safrayı teskin eder, bedene gıda verir, iştahı açar, balgam do­ğurur, safralı mide fesadına iyi gelir. Hazmı yavaştır. Kavutu iç organları güç­lendirir; safralı mizaçları ıslah eder. Zararı petekli bal ile giderilir.


 

Ürünlerimiz OsmanliPazar güvencesi altındadır.

Fotoğraflar ürüne aittir.

 

Koleksiyonluk Tesbih

 

 

Garanti ve Memnuniyet 

- Ürünlerimiz %100 Orjinaldir. İstanbul Tesbih Piyasasında hakiki ürünlerimizle, hizmetimizle ve güvencemizle tanınmış bir marka olmanın huzurunu yaşamaktayız. Markamız bizim için önemlidir. Bu yüzden sizin için seçmiş olduğumuz Tesbihler plastik, sentetik veya sahte ürünler değildir. Tesbihlerimiz el işçiliği ile yapılmaktadır. 

Ürünlerimiz özel kutusunda gönderilecektir. Beğenmediğiniz ürünü geri gönderebilirsiniz. Hasarlı ürünler teknik elemanlarımızn incelemesi neticesindeki kararla değişim veya iade yapılacaktır.

Sorunsuz Güvenilir ve Huzurlu Alışveriş için ;

Kredi Kartı Tek Çekim (%2) :480.25 TL (KDV Dahil)>

Havale / EFT (%1) :485.15 TL (KDV Dahil)

Bankalar özel taksit seçenekleri :

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
 
 
 
 
 
 
Adınız Soyadınız:
Telefon Numaranız: -
Email Adresiniz:
Detaylar:
Güvenlik Kodu:
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır