Nal-i Şerif (Na'l-i Saadet) Yeşil 925 Ayar Gümüş Kolye Ucu

Nal-i Şerif (Na'l-i Saadet) Yeşil 925 Ayar Gümüş Kolye Ucu

Peygamber Efendimiz S.A.V 'in Mübarek Ayak izidir. Ağırlığı 3.0 GR'dır.

Piyasa fiyatı :
85.00 TL
Satış fiyatı :
160.63 TL
Havale ile :
159.02 TL
 
925 Ayar Mine İşlemeli Atom Taşlı Gümüş Kolye Ucu  
 
Ürünlerimiz Osmanlı Tesbih Güvencesi Altındadır.
Fotoğraflar Ürüne Aittir.
 
 
 
 
 
Nali Şerif 'in Hikmetleri

Bu Nal-i şerifi yanında taşıyan kötülüklerden beri olur . Doğum yapacak kadın üzerinde bulundursa doğumu ALLAH'ın izniyle kolay olur .Evinde ise yanmaktan ve hırsızlıktan korunur. İnsanlar arasında hatrı sayılır . Suda boğulmaktan emin olur . Hasta ise iyileşir . Geçim darlığı çekiyorsa ALLAH ona rızık kapısı açar.
Kastallani (rahimehullah) ın el mevahibül-Ledünniyye isimli eşsiz eserinde, bu nal-i şerifin resminin ve misalinin bereket ile ilgili tecrübe edilen faydalarını şöyle sıralanmıştır.
 
- Her kim,kendisinden bereketlenmek niyeti ile ,bu nal-i şerifin resmini yanında bulundurursa;1- Azgınların saldırısından,2- Düşmanların galibiyetinden,3- Azgın şeytanların şerrinden,4- Her kıskanç kişinin nazarından emin olur.b) Hamile kadın onu sağ elinde bulundursa,ALLAH-u Teala'nın yardımı ile doğumu kolay olur.c) Sihir ve büyüler bunu taşıyana tesir etmez.d) Bunu tasımaya devam eden kişi bütün insanlar tarafından tam bir kabul görür.e) Rasulullah (sallallahu aleyhi ve sellem) in kabrini ziyaret etmek mutlaka nasib olur.f) Rasulullah (sallallahu aleyhi ve sellem) i rüyasında görür.g) Onu tasıyan ordu bozguna uğramaz.ı) Bulundugu gemi batmaz.j) Bulundugu ev yanmaz.k) İçinde bulundugu eşya çalınmaz.l) Sahibinin hürmetine ne istense ,yapılan dua reddolmaz.m)Sahibi ile hangi darlıkta tevessül edilse mutlaka o sıkıntı kalkar.n) Sahibi ile hangi hastalıkta meded istense mutlaka şifa gelir.
 
ANCAK BÜTÜN BU SAYILANLARIN GERÇEKLEŞMESİ KUVVETLİ İMAN ŞARTINA BAĞLIDIR

 

Kredi Kartı Tek Çekim (%2) :157.42 TL (KDV Dahil)>

Havale / EFT (%1) :159.02 TL (KDV Dahil)

Bankalar özel taksit seçenekleri :

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
 
 
 
 
 
 
Adınız Soyadınız:
Telefon Numaranız: -
Email Adresiniz:
Detaylar:
Güvenlik Kodu:
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır