Katalin Tesbih (PKT315584)

Katalin Tesbih (PKT315584)

Tamamen el işçiliği olup,Alman Katalinidir. Hem günlük kullanımda rahatça kullanılabilen hem de koleksiyonerler için kaçırılmayacak fiyatta bir üründür. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Ürünlerimiz Sertifikaları ile birlikte özel kutularında gönderilecektir. Ürün Özellikleri ve ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Piyasa fiyatı :
0.00 TL
Satış fiyatı :
593.53 TL
Havale ile :
587.59 TL
 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
TANE BOYU 10 x 11 mm.
İMAMEDEN UZUNLUK 22 cm.
İMAME BOYU 5   cm.
TAM BOY 38 cm.
AĞIRLIK 31,1 gr.
CİNS Alman Katalin
PÜSKÜL Osmanlı Tip Grup Sallama
KONDİSYON Günlük Kullanıma Uygun , Koleksiyonluk Üründür
USTA Tamamen El İşçiliğidir

 

 

Ürünlerimiz Adınıza Düzenlenmiş Fatura ile Size Özel Kutusunda gönderilir.

 

Ürünlerimiz OsmanliPazar güvencesi altındadır.

Fotoğraflar ürüne aittir.

 

 

Mükemmel İşçilik

Günlük Kullanıma Uygun

Koleksiyonluk Tesbih

 

 

Garanti ve Memnuniyet 

- Ürünlerimiz %100 Orjinaldir. İstanbul Tesbih Piyasasında hakiki ürünlerimizle, hizmetimizle ve güvencemizle tanınmış bir marka olmanın huzurunu yaşamaktayız. Markamız bizim için önemlidir. Bu yüzden sizin için seçmiş olduğumuz Tesbihler plastik, sentetik veya sahte ürünler değildir. Tesbihlerimiz el işçiliği ile yapılmaktadır. 

Ürünlerimiz özel kutusunda gönderilecektir. Beğenmediğiniz ürünü geri gönderebilirsiniz. Hasarlı ürünler teknik elemanlarımızn incelemesi neticesindeki kararla değişim veya iade yapılacaktır.

Sorunsuz Güvenilir ve Huzurlu Alışveriş için ;

 


 
KATALİN NEDİR?

Katalin (Catalin) ilk kez 1927 yılında Amerika New York'ta "American Catalin Corporation" şirketi tarafından patenti alınarak üretilmiş olan bir çeşit fenol formaldehit materyal markasıdır.

 

Isıya dayanıklı,sert bir malzemedir.Isıtıldığında yapısından ötürü fenolik koku verir.Katalin üretildiği dönemlerde çeşitli ev eşyaları,takılar,dekoratif amaçlı aksesuarlar yapılmıştır ve günümüzde bu ürünler koleksiyonerler tarafından aranmaktadır.

 

1950’li yıllarda malzemenin üretimi durmuştur.İlerleyen yıllarda katalinin yerine kullanılacak birçok farklı malzeme üretilmiştir ve kullanılmaktadır.

 

Katalinin geçmişinin 1927’ye dayandığını ve 1950’lere kadar üretildiği söylenmektedir.Katalin gerek günlük kullanım için gerekse özel koleksiyonlar için tesbih yapımında kullanılmaktadır.

Kredi Kartı Tek Çekim (%2) :581.66 TL (KDV Dahil)>

Havale / EFT (%1) :587.59 TL (KDV Dahil)

Bankalar özel taksit seçenekleri :

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
 
 
 
 
 
 
Adınız Soyadınız:
Telefon Numaranız: -
Email Adresiniz:
Detaylar:
Güvenlik Kodu:
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır