AMETİST TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU KKUD572

AMETİST TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU KKUD572

Ürün Tamamen 925 AYAR GÜMÜŞ'ten yapılmıştır. Üzerindeki Taş ORJİNAL AMETİST tir. Ürünlerimiz OsmanlıPazar Güvencesi Altındadır. Ürünler Sertifikalı ve Faturalı olarak, size özel kutusunda gönderilir. İyi Günlerde Kullanmanız Dileğiyle...

Piyasa fiyatı :
170.00 TL
Satış fiyatı :
400.21 TL
Havale ile :
396.21 TL
 

AĞIRLIK       : 18,6 GR.

MADEN        : 925 AYAR GÜMÜŞ

TAŞ             : GERÇEK AMETİST
 
  ALDATAN BİZDEN DEĞİLDİR (Hadis-i Şerif)AMETİST NEDİR ?

Ametist mor renkli bir kuvars türüdür.Yarı değerli taş ailesinin en göze çarpan üyesidir ve genellikle mücevher olarak kullanılır. Renksiz, şeffaf kayaç kristali, kuvarsın en saf halidir. İçeriğinde SiO2 bulunur. Sertliği 7 ile 7.2 arasında değişmektedir.


Gününümüzde gelişen teknoloji ile birlikte evlerimizde bir çok elektronik cihazla birlikte yaşıyoruz. Bu elektronik cihazlardan bir çoğu az da olsa radyasyon yaymakta ve bizleri etkilemektedir. İşte Ametist, kuvarslara özgü olan bir özelliği ile ortamdaki bu radyasyonu en düşük sezviyelere indirmekte ve bizi bu cihazların etkilerinden korumaktadır.

 
 

Ametist taşının bir diğer özelliği ise zihinsel konsantrasyon sağlamanızda yardımcı olması. Geçmişte düşünürlerin ve filozofların daima kuvars küreler bulundurmaları, bir kuvars çeşidi olan Ametistin zihinsel konsantrasyonu pozitif yönde nasıl da etkilediğinin bir kanıtıdır .Her evde bulunması ve üzerimizde taşınması çok faydalıdır.

Kredi Kartı Tek Çekim (%2) :392.21 TL (KDV Dahil)>

Havale / EFT (%1) :396.21 TL (KDV Dahil)

Bankalar özel taksit seçenekleri :

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
 
 
 
 
 
 
Adınız Soyadınız:
Telefon Numaranız: -
Email Adresiniz:
Detaylar:
Güvenlik Kodu:
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır